Objednávání obědů

Upozornění pro cizí strávníky

Od středy 18. 3. 2020 až do odvolání nebude poskytováno stravování pro cizí strávníky z důvodu nového nařízení vlády ČR.

Děkujeme za pochopení.

Po celou dobu, kdy bude uzavřena škola (na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR) nebude možný výběr ze dvou jídel. Všem, kteří mají navolený oběd č. 2, bude změněn automaticky na oběd č. 1.

V případě dotazů se obraťte na vedoucí ŠJ.

Děkujeme za pochopení.

Upozornění na zvýšení cen stravného

Vážení strávníci, vážení rodiče

vzhledem k neustále narůstajícím cenám potravin i energií a nutnosti dodržovat výživové normy tzv. spotřební koš, dochází od 1. 1. 2020 k navýšení cen stravného u všech kategorií.

Platba stravného na leden proběhne od 16. do 20. prosince 2019.

Inkasní limit je nutné zvýšit pouze u cizích strávníků a to z původních 1600 Kč na 1650 Kč – týká se pouze plateb přes účet.

U dětí a zaměstnanců zůstává inkasní limit 600 Kč.

Nové ceny obědů platné od 1. 1. 2020:

Strávníci Původní cena oběda Nová cena oběda
Děti 7-10 let 20 Kč 22 Kč
Děti 11-14 let 23 Kč 25 Kč
Děti 15-18 let 24 Kč 26 Kč
Zaměstnanci ZŠ 23 Kč 23 Kč
Důchodci - bývalí zaměstnanci ZŠ 62 Kč 64 Kč
Cizí strávník - nosič 68 Kč 71 Kč
Cizí strávník - talíř 68 Kč 71 Kč

Strávníci jídelny  ZŠ Josefa Hory
Strávníci jídelny Barvířská

Cílem tohoto stravovacího systému je poskytnout uživatelům možnost objednávání  nebo rušení jídel pomocí internetu. Klikněte na obrázek příboru vedle vybrané jídelny. Dostanete se na stránky Icanteen – internetového objednávání jídel. Přihlásíte se pomocí jména a hesla, které Vám sdělí pracovník školní jídelny.

Po úspěšném přihlášení se zobrazí jídelníček a kalendář.

V pravé části okna je měsíční přehled (kalendář), ve kterém se pomocí různých barev zvýrazňují dny, na které je jídelníček schválen (žlutá pole), můžete jídlo objednat nebo zrušit. K objednání slouží zelené tlačítko OBJEDNAT OBĚD, k rušení oběda modré tlačítko ZRUŠIT OBĚD.

Dny na které máte objednáno – jsou vyznačeny světle modrou barvou,  tmavě modrou barvou je vyznačen den se kterým právě manipulujete, aktuální den je podtržený.

Šedě podbarvené dny nelze zvolit, nemají schválený jídelníček.

Tlačítka, která nelze použít jsou světle červená. Důvod, proč jídlo nelze objednat  - umístěte šipku myši (kurzor) nad symbol „Zákaz“ – červené kolečko a vysvětlení se ukáže.